">
Giriş Yap Üye Ol
{{sepetUrunler.length}}
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

O'RAIN

{{anaFiyat}} TL
{{indirimliFiyat}} TL

En geç 10 Ağustos tarihinde kargoya verilir

KARGO
BEDAVA
{{ (varyantlar|filter:{pid:flt.id}:true)[0].grup }} Seçiniz
Adet
• Orain Oksijen , Hakları Baynova ’ya ait olan , Bilim insanlarımızın geliştirmiş olduğu , Ozon ( O3 ) dan çok daha yüksek bir etki ve enerji formuna sahip
( O8 ) Aktif Anyonik Oksijen solüsyonunun lisansı ile üretilmiştir.
• ( O8 ) Aktif Anyonik Oksijen ile aynı etkiye sahiptir
• ORP ( Oksidatif Redoks Potansiyeli ) değeri , dünya üzerindeki en yüksek değere sahip içilebilir formdaki tek üründür.
• PH ‘ı doku uyumludur. Cildinize , açık yaralara , yumuşak dokulara , yanıklara , sivilce ve aknelerin olduğu bölgelere zarar vermez.
• Yüksek teknolojiye haiz , içerisine Carvacrol ve Kara Mürver ilave edilerek Gıda Takviyesi formunda , 29/12/2011 tarih 28157-3- Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.
• Hiçbir koruyucu ve renklendirici içermez.
• Helal sertifikasına sahiptir .
• Sabah akşam 3 ‘er sıkım dil altına damlatılıp , ağızda bir süre bekletildikten sonra gargara yapılarak içilmesi tavsiye edilir.
• İhtiyaç halinde her saat başı 3 damlalık sıkımı dil altına damlatılarak kullanılabilir.
• İhtiyaç halinde Nebizilatör veya oda nemlendirici
( Buhar yapıcı ) haznesine konularak kullanılmasında , buharının solunulmasında , cilde püskürtülmesinde bir mahsuru yoktur.
• Ayrıca içme sularına ilave edilerek de kullanılması tavsiye edilir.
• Eşya ve elbiselerinizin üzerine dökmeyin .
• Güneş ışınlarından koruyunuz .
• Serin yerde muhafaza ediniz .
• Raf ömrü 1 yıldır .
• Kapağı açıldıktan sonra 15 gün içerisinde tüketilmesi tavsiye olunur .
• Security etiketi ( Güvenlik etiketi ) yırtılmış olan ürünleri kullanmayınız , satın almayınız .
• ISO 13485 : 2016
• ISO 10002 : 2018
• TS OIC / SMIIC 1 :2019
• GOST-R
• TS EN 12791 + A1
Aktif Anyonik Oksijen Solüsyonu Tedavisi Nasıl Etki Eder?
Süper güçlü okside edici bir ajandır. "Aktif Anyonik Oksijen Solüsyonu", binlerce klor molekülüne eşdeğerdir. Virüslere karşı çok kuvvetli ve hızlı öldürme kapasitesine sahiptir. İyonize edilmiş oksijen atomları serbest halde bulunan / hücre duvarına yapışık olan / hücreye enfekte olmuş olan / hücre içerisine gizlenerek uyku modunda olan / lezyon oluşturmuş olan, objeler üzerinde bulunan, havada asılı duran tüm virüs ve bakteri türü patojenleri çok süratli bir şekilde okside ederek öldürür. Oksijenin biosit içerisinde sekiz moleküllü ve aktif anyonik aktif su bazlı bir formudur.

Dolaşımdaki oksijenin taşınmasına yardımcı olurken,kandaki oksijen seviyesini maksimuma çıkararak enfekte virüs ve bakterilerin çoğalmasına müsaade etmez.

Süperoksitdismutaz, katalaz, dehid- rogenaz, glutatyonperoksidaz enzimleri O8 ile aktive olmaktadır. Bu enzimler organizmamızı serbest oksijen radikallerinden korumaktadır.

Hücrelerimizdeki ribozom ve mitokondri faaliyetlerini arttırarak protein sentezini arttırmaktadır.

Vücudumuzun bağışıklık sistemini stimüle eden, analjezik, antihipoksik, detoksik ve antimikrobiyal özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler sonucunda "Aktif Anyonik Oksijen Solüsyonu" periodontal doku yıkımını önlerken, iyileşme sürecini hızlı bir şekilde etkiler.

Ürün kullanıldığı zaman zincirleme reaksiyon ile serbest radikal ve patojenleri çok hızlı bir şekilde okside eder. Böylece patojenlerin DNA ve RNA sentezinin enzimini bozar. Her türlü pH ortamında etkilidir.
Aktif Anyonik Oksijen nedir? İnsan vücudunda, çeşitli mikroorganizmalara karşı enfeksiyonlarla savaşmak için bağışıklık sistemimizin omurgasını oluşturan fagostik hücreleri sentezleyerek, vücudu korumak ve iyileştirmek için tüm memelilerde beyaz kan hücreleri tarafından doğal olarak üretilen enzimlerin, Aktif Anyonik Oksijen atomlarına sahip olan güçlendirilmiş halidir. Şok etkisine sahiptir.

Su bazlı bir solüsyon olup etken maddelerinin başında etkinliği arttırılmış Aktif Anyonik Oksijen vardır.

Anyonik Oksijen, mikroorganizmalara karşı savaşta geliştirilmiş, en güvenilir, en doğal ve en güçlü koruyucudur. Etkisi kesin ve hızlıdır.

Etkinliği laboratuvar çalışmalarında ve değişik klinik çalışmalarda kanıtlanmıştır. Aktif Anyonik Oksijen atomları ile etkinliği arttırılmış doğal bir enzim olduğundan yan etkisi tespit edilmemiş olan, Corona Covid 19 dahil mutasyona uğramış tüm virüs ve bakteri tabanlı hastalıklara karşı geliştirilmiş dünyadaki en hızlı ve güçlü Aktif Anyonik Oksijen molekülüne sahip organik enzimdir.

Etkinliği çok yüksektir, tedavi amaçlı kullanılmaya başlandığı ilk andan itibaren etkisini gösterir. Vücuda enfekte olan patojenler milisaniyeler içerisinde Aktif Anyonik Oksijen tarafından okside edilmeye başlanarak oksidatif patlama ile öldürülür. Ölü virüsler fagasitoz işlemi ile akyuvarlar tarafından yutulur.

Dezenfektan ve biyosidal formuise dünyadaki bilinen ve etkinliği tespit edilmiş toksititesi olmayan en iyi dezenfektanlardan 10 bin kata yakın daha etkilidir. Bütün virüs, bakteri, küf ve mantarları yüksek redoks potansiyeli (ORP) ile mikroorganizmaların atomlarından elektron kopartarak hücre duvar yapısından DNA’sına kadar tüm yaşamsal bölümlere etki edip saniyeler içerisinde okside ederek öldürür . Dünyadaki en güçlü dirence sahip virüs ve mikroorganizmalar da dahil oluşturdukları Biyofilm tabakasını Eradike ederken, Biyofilm altında uyku formunda bulunan tüm gizlenmiş patojenleri okside ederek öldürür.

Yeni lezyonların oluşumuna izin vermediği gibi, vücudun doku iyileşmesinden sorumlu Fibroblast ve Keratinositlerini akciğer lezyonları da dahil tedavi etmesini sağlar.

Ayrıca vücut da bulunan kanserojen maddeleri okside ederek parçalar, teknolojik ve organik maddelere nüfus ederek etkisiz hale getirir.

Aktif Anyonik Oksijen, Antiviral ve Antibakteriyel olup full spektrum tam koruma sağlar.

Alkol, Antibiyotik, Kortizon vs türü hiçbir kimyasal içermeyen tamamen organik, doğal su kadar güvenli Nötr PH, doku uyumlu fizyolojik molekül formundadır.

Doğal ve fizyolojik formülü sayesinde irritasyon yapmaz, alerjenik ve toksik değildir.

Aktif Anyonik Oksijen ayrıca Antihistamik, Antipruritik ve Antienflamatuar etkiye sahip olduğundan, yara ve yanık tedavilerinde de güvenle kullanılabilir. Kızarıklık, kaşıntı, ağrı gibi septomları azaltır. Alerjik reaksiyon, yanma, batma ve acı hissi oluşturmaz. Kalıntı problemi yoktur. Vücuda enfekte olmuş bütün virüs, bakteri vs enfeksiyon tedavilerinde dahilen kullanıldığı gibi, açık yaralar da dahil tüm vücut da , havadaki ve yüzeylerde ki patojenlerin öldürülmesinde dezenfektan olarak güvenle kullanılabilir.

İnsan sağlığına, hayvanlara, bitkilere ( çok hücreli canlılara ) zarar vermez.

Sisleme veya buhar yöntemi ile kullanıldığında civardaki ve havada asılı kalan mikroorganizmaların tamamını okside ederek öldürürken, içeriğindeki Anyonik Oksijen atomları sayesinde solunum yolu ile alınan hava kalitesini yükseltir.

Özellikle havalandırma sistemlerine uygulandığında ortamda bulunan bakteri ve virüsleri şok etkisi ile okside ederken, bunlara bağlı mevsimsel veya salgın hastalıkların oluşmasına müsade etmez.

Bütün virüs ve bakteri tabanlı hastalıklarda ve salgınlarda patojenlere karşı hem dahili (vücud içi) hem de harici kullanılabilir. Oksijenin biosit sıvı içerisindeki sekiz moleküllü ve Aktif Anyonik bir formudur.

İnsanları ve canlıları enfekte eden virüs, bakteri, mantar, küf kaynaklı enfeksiyon hastalıklarında, tüm coronal hastalıklar, COVID 19 ve mutasyonları dahil vücuda enfekte olan bütün patojenleri öldürürken, patojenlerin ölü hücre atıklarından vücudun kendi bağışıklık sistemi tarafından antikor üretmesini sağlayarak tüm virüs ve bakteri bazlı hastalıklara karşı vücudun savunma mekanizmasını güçlendiren, Aktif Anyonik Oksijen atomları sayesinde bütün patojenleri okside ederken, zayıf asidik özelliği sayesinde tahriş edici özelliği ve insan sağlığına zararı olmayan en geniş ve en etkili spektrumu olan şok etkili su bazlı doğal biosittir.

Vücut tarafından da üretilen bir enzim olduğu için toksititesi yoktur.

İçeriğinde bulunan Aktif Anyonik Oksijen atomları çok hızlı bir şekilde kandaki oksijen seviyesini yükselterek vücudun ihtiyacı olan oksijen seviyesini, risk seviyesinin üzerine taşırken vücuda enfekte olmuş patojenleri şok etkisi ile okside ederek öldürmeye başlar.

Buhar şeklinde solunum yolu ile alındığında Aktif Anyonik Oksijen atomları saniyeler içerisinde akciğerlerde oluşan lezyonlardaki patojenleri öldürmeye başlarken, hastanın solunum kalitesini çok süratli bir şekilde rehabilite ederek, hastanın boğularak ölme riskinin hızlı bir şekilde ortadan kalkmasına yardımcı olur.

İnsan vücudunda bağışıklık sistemini stimüle eden, analjezik, antihipoksik, detoksik ve antimikrobiyal özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler sonucunda Aktif Anyonik Oksijen solüsyonu periodontal doku yıkımını önlerken, iyileşme sürecini hızlandırır.

Dolaşımdaki oksijenin taşınmasına yardımcı olurken, kandaki oksijen seviyesini maksimuma çıkararak enfekte virüs ve bakterilerin çoğalmasına müsade etmez . Süperoksitdismutaz, katalaz, dehid- rogenaz, glutatyonperoksidaz enzimleri Anyonik Oksijen ile aktive olmaktadır. Bu enzimler organizmayı serbest oksijen radikallerinden korumaktadır. Hücredeki ribozom ve mitokondri miktarını arttırarak protein sentezini arttırmaktadır.

Anyonik Oksijen tedavisinin hedefleri; Patojenlerin elimine edilmesi, oksijen metabolizmasının restorasyonu, yaşamsal döngünün hızlanması, humoral antioksidan sistemin stimülasyonu, immün sistemin aktivasyonudur.
Klinik çalışmalar Hem yurt içi hem yurt dışı Üniversite Hastanelerinde , Bilim Akademilerinde, Akredite Laboratuarlarda, konusunun uzmanı bilim ve sağlık ekiplerinde; Toksikolojik, İrritrasyon, Etkinlik testleri, Mikrobiyolojik etki testleri, Fizyokimyasal içerik testleri, ORP seviye ölçümleri, Preklinik, Klinik çalışmaları, Hayvan testleri, faz çalışmaları yapılmış / yapılmaya devam etmektedir.
Sıkça sorulan sorular 
Corona Covid 19 tedavisinde kullanılabilir mi ?
Evet, Corona Covid 19 başta olmak üzere bütün salgın hastalıklarda güvenle kullanılabilecek, virüslerin ve tüm patojenlerin etkilerini çok hızlı ve etkili bir şekilde ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Nefes almaya yardımcı olur mu?
Evet, solunum yolu ile uygulandığında dakikalar içerisinde nefes kalitesini arttırmaya başlar. Virüs etkisi ile oluşmuş akciğerlerde oluşan lezyonları çok etkili bir şekilde tedavi ederken, içeriğindeki yüksek miktardaki oksijen sayesinde vücut için gerekli hayati oksijen seviyesini yükseltir.

Virüslerin sebep olduğu boğularak ölüme karşı etkisi nedir ?
Solunum yolu ve destekleyici olarak dil altı damla uygulaması ile birlikte kullanıldığında virüs etkisi ile oluşan boğularak ölüme sebebiyet veren unsurları çok süratli bir şekilde ortadan kaldırarak hastanın hayatını devam etmesinde büyük katkı sağlar. Kandaki oksijen seviyesini çok hızlı bir şekilde maksimuma çıkararak oksijen yetersizliğinden dolayı hayati organlarda oluşabilecek riskleri süratli bir şekilde ortadan kaldırır .

Çok ileri safhada akciğerde oluşmuş lezyonları yok eder mi?
Evet, yapısındaki biosit özellikli etken maddeler ve aktif anyonik oksijen atomları lezyon oluşturan hücre duvarlarına yapışık / hücre içine enfekte bütün patojenleri çok süratli bir şekilde okside ederken, vücudun tedavi sistemini aktive ederek oluşmuş lezyonların kısa sürede ortadan kaldırılmasını sağlar.

Aşı mıdır?
Hayır, kesinlikle değildir. Aşılardan oluşabilecek yan etkileri de barındırmaz. Vücudun savunma sisteminin üretmiş olduğu en etkili savunma enzimi olan doğal biosit ve aktif anyonik oksijen atomları içeren dahili ve harici kullanılabilen organik bir solüsyon formudur.

Yan etkisi var mıdır?
Vücudun savunma sisteminin üretmiş olduğu doğal biosit ve oksijenden oluştuğu için herhangi bir yan etkisi gözlemlenmemiştir.

Corona Covid 19 tedavisinde faydaları nelerdir ?
Solunum yoluyla alınmaya başlandığında, solunum yollarında bulunan ve akciğerlere yerleşerek lezyon oluşturan bütün patojenleri okside ederek öldürmeye başlar, içeriğindeki bol oksijen sayesinde vücudun ihtiyacı olan oksijeni akciğerler vasıtası ile organlara ulaştırır. Sıvı şeklinde alındığında hızla kana karışarak, kandaki oksijen seviyesini yükseltirken, organlara yerleşmiş olan bütün patojenleri okside eder. Bu sayede hastanın hayatta kalmasına büyük fayda sağlayarak, zaman içerisinde iyileşmesine olanak sağlar .

Kronik vakalarda da kullanılabilir mi?
Evet, hastalığın her safhasında güvenle kullanılabilir. Etki süresi çok çabuk ve hızlıdır. Yaşamsal fonksiyonları hızlı bir şekilde normale döndürür.

Organik midir?
Evet, vücudun bağışıklık sistemi tarafından da üretilen enzimlerin, aktif anyonik oksijen atomları sayesinde güçlendirilmiş halidir. Tamamen organiktir.

Saf sudan üretildiği doğru mudur?
Evet, suyun sofra tuzu ile elektroliz edilerek değişik protokoller ile bol oksijenli, doğal biosit haline dönüştürülmüş şeklidir.

Bütün gribal hastalıklarda çok hızlı etki ettiği doğru mudur?
Evet, soluma ve sıvı formunun birlikte alınmaya başladığı ilk anlardan itibaren etkisini derhal gösterir. Burun akıntısını keserken, ateşi düşürür, soluma kalitesini arttırır, vücudun savunma sistemini ve bağışıklık sistemini aktive eder .

Kronik öksürüğü hızlı bir şekilde kestiği doğru mudur?
Evet, özellikle soluma yolu ile alındığında patojenlerin sebep olduğu kronik öksürüğü hızlı bir şekilde kesmeye başlar.

İçerisinde bulunan oksijenin sağlığa faydası nelerdir ?
İçeriğinde bulunan oksijen hızlı bir şekilde kana ve kan yolu ile diğer organlara taşınarak, organların hayati ihtiyacı olan oksijeni temin eder. Kronik hastalarda hastanın hayatta kalma şansını arttırır. Zaman içerisinde metabolizmaya olumlu yönde etki ederek, hücre yenilenmesinde, vücudun yaşamsal fonksiyonlarının rehabilitasyonunda, bağışıklık sisteminin güçlenmesinde, solunan havadan gıda ve içeceklerden vücuda yerleşen toksinleri okside etmesinde aktif rol alarak onlarca faydası oluşur.

Kullanıldıktan sonra vücutta kalıntı yapar mı?
Hayır, kalıntı bırakmaz, okside ederek öldürdüğü patojenler ve ağır metaller kan yolu ile taşınarak vücuttan dışarı atılır.

Vücutta birikmiş olan zehirli ağır metalleri de okside eder mi?
Evet, kan yolu ile taşınarak, vücutta zaman içerisinde biriken toksik maddeleri, ağır metalleri okside ederek parçalar, parçalanan maddeler elimine edilerek boşaltım sistemi tarafından dışarı atılır.

Vücutta bulunan organlara zarar verir mi?
Hayır, zaten vücut tarafından da üretilen bir enzim olduğu için vücuda zarar vermez, içeriğindeki ihtiyaç fazlası oksijen Süperoksitdismutaz, katalaz, dehid- rogenaz, glutatyonperoksidaz enzimleri O8 ile aktive olduğundan organizmayı serbest oksijen radikallerinden korumaktadır .

İçeriğinde bulunan fazla oksijene ne olur?
Enzimler tarafından vücuttan atılır.

Corona dahil salgın hastalıkların yayılmasını engellemede kullanılabilir mi?
Evet, enfekte olmuş hastaların hızlı bir şekilde iyileşmesine yardımcı olurken, koruma amaçlı kullanan kişiler virüslere maruz kalsalar bile çok hızlı bir şekilde tedaviye cevap verir. Bu sayede hastalığın insanlar vasıtası ile yayılmasının önüne geçilebileceği gibi, dezenfektan olarak kullanıldığında ortamda ve havada asılı bulunan, sulara karışmış olan bütün bakteri ve virüsleri saniyeler içerisinde yok ederek hastalığın yayılmasına müsade etmez .

Bütün virüs çeşitlerini, bakterileri, küf ve mantarları okside ederek öldürdüğü doğru mudur?
Evet. İnsan, hayvan ve bitkiler gibi çok hücreli canlılara zarar vermeden bütün mikroorganizmaları saniyeler içerisinde okside ederek öldüren dünyadaki en güçlü doğal biosit formudur.

Dünyadaki bütün virüsleri bakterileri okside ederek öldüren en güçlü formül olduğu doğru mudur?
Evet, laboratuvar çalışmalarında bu ispatlanmıştır. Bütün patojen çeşitlerinde şok öldürme gücüne sahiptir.

Bütün mikroorganizmaları öldürürken, vücutta bulunan hücrelere de zarar verir mi?
Hayır, zaten vücut tarafından da üretilen doğal bir enzim olduğu için herhangi bir zarar vermesi söz konusu değildir.

Açık yaralara, yumuşak dokuda bulunan zedelenmelere temas ettiği zaman zarar verir mi?
Hayır, tam tersi açık yaralarda ve yumuşak dokularda bulunan zedelenmelerin hızlı ve süratli bir şekilde vücut tarafından tedavi edilmesine olanak sağlar

Açık yaralarda antiseptik olarak kullanılabilir mi?
Evet, yaralara yerleşen bütün mikroorganizmaları saniyeler içerisinde öldürürken, içeriğindeki bol oksijen sayesinde yaraların ve zedelenmelerin hızlı bir şekilde iyileşmesine olanak sağlar.

Yanık tedavisinde kullanılabilir mi?
Evet, oluşması muhtemel lezyonların önüne geçmesi, tahrip olmuş hücrelerin yenilenmesine olanak sağlaması, ağrı, acı hissi vermemesi gibi sebeplerden dolayı kullanılabilecek en etkili su bazlı solüsyonlardan biridir. PH seviyesi buna müsade etmektedir.

Göze temas ettiğinde ne olur?
Olumsuz bir etkisi olmaz, hatta tam tersi göz yolu ile bulunan patojenlerin de temizlenmesini sağlar.

Dezenfektan olarak kullanıldığında vücuda zararı var mıdır?
Hayır tam tersi, deri dokusuna uyumlu PH seviyesi sayesinde zararı olmadığı gibi, uygun dozlarda kullanıldığında doku yenilenmesine fayda sağlayarak yaşlanma etkilerini geciktirir.

İlaç mıdır?
Vücut tarafından da üretilen doğal bir biosittir. Tedavi ve bakım amaçlı kullanılabilen organik bir solüsyondur. Yapılmakta olan değişik klinik çalışmalar neticesinde farklı alan ve amaçlarda kullanılabilecek ilaç yapımlarında kullanılabilir.

Gıda Takviyesi olarak kullanılabilir mi?
Evet, bununla ilgili gerekli yasal izin ve belgelere haizdir.

İçilebilir mi?
Evet, uygun dozlarda suya karıştırılarak içilebilir.

El yüz gibi bölgelerde haricen kullanılabilir mi ?
Evet, doku uyumludur. Su ile seyreltilerek kullanıldığında hijyen sağladığı gibi, hücre yenilenmesinde aktif rol alarak yaşlanma belirtililerini geciktirebilir.

Kanser tedavisinde kullanılabilir mi ?
Elimize ulaşan ilk bulgular umut vadetmektedir. İlerleyen süreçlerde laboratuvar ve klinik çalışmalarda etkileri araştırılmaya devam edilecektir.

koah ,zaturevs gibi diğer solunum yolu hastalıklarında kullanılabilir mi ?
Evet, patojen tabanlı bütün solunum yolu rahatsızlıklarında çok etkilidir.

Yaşlanma sürecini geciktirdiği doğru mudur?
Hücre yenilenmesinde oksijenin büyük bir etkisi olduğu bilinen bir gerçektir. İçeriğinde bulunan aktif oksijen atomlarının bu etkinin oluşmasına katkı sağlayacağı yönünde klinik ve laboratuvar çalışmalarına devam edilecektir.

Kırışıklıkları tedavi eder mi?
Hücre yenilenmesinde oksijenin büyük bir etkisi olduğu bilinen bir gerçektir. Bu etkinin uygun dozlarda kullanılacak, içeriğinde bulunan aktif oksijen atomlarının bu etkinin oluşmasına katkı sağlayacağı yönünde klinik ve laboratuvar çalışmalarına devam edilecektir.

Yorgunluk hissini giderdiği doğrumdur?
Evet, içeriğindeki aktif oksijen vücudun savunma ve tedavi sistemini, aktive ettiğinden ve dolaşım sistemini rehabilite ederek organlara bol miktarda oksijen taşıdığından dolayı yorgunluk belirtilerini hızlı bir şekilde giderir.

Sporcular gibi yüksek kondisyon ve güç gerektiren aktivasyonlar da faydası olur mu?
Evet, aktif oksijen ihtiva eden doğal biosit ‘in vücut direncini arttırdığı gözlemlenmiştir.

Dikkat eksikliğini, odaklanma sorununu giderebilir mi ?
Evet, aktif oksijen ihtiva eden doğal biosit ‘in dolaşım bozukluklarını giderdiği, vücut direncini arttırdığı, dikkat eksikliği ve odaklanma problemi yaşayan kişilerde bu sorunların giderilmesinde olumlu etkileri gözlemlenmiştir.

Vücudun bağışıklık sistemini kuvvetlendirir mi?
Evet, aktif oksijen ihtiva eden doğal biosit ‘in vücudun bağışıklık sistemini olumlu yönde aktive ettiği gözlemlenmiştir.

Görme bozukluklarının tedavisinde fayda sağlar mı?
Aktif oksijen ihtiva eden doğal biosit ‘in görme yetisinde olumlu yönde etkileri olduğu gözlemlenmiştir.

Diabet ve şeker hastaları kullanabilir mi?
Diabet ve şeker hastalarında olumsuz bir etkisi gözlemlenmemiştir.

Sigara kullanımı neticesinde ortaya çıkan rahatsızlıklara da faydası var mıdır?
Evet, kesinlikle vardır. Özellikle üst solunum yollarında ve akciğerlerde oluşan rahatsızlıklarda çok süratli ve etkin bir şekilde olumlu etkileri vardır.

Ayak ve ellerde oluşan mantarlara karşıda etkili midir?
Evet, haricen sürülerek ve dahilen sıvı şeklinde alındığında buralara yerleşen bakteri, küf, mantar vs patojenleri öldürür.

Koltuk alt , bikini, ayak bölgesinde mantar ve bakterilerden dolayı oluşan kokuların giderilmesinde de etkilimidir ?
Evet , kesin ve etkilidir .

Saç ve kıl diplerinde oluşan bakterilere karşı fayda sağlar mı?
Evet, kesin ve etkilidir.

İçme sularının sterilizasyonunda kullanılabilir mi ?
Evet, içme suyuna karıştıracağınız uygun dozlar , sudaki bütün mikroorganizmaları hızlı ve kesin bir şekilde okside ederek öldürür, steril bir hale getirir.

Havuz sularının temizlenmesinde kullanılabilir mi?
Evet, uygun dozlarda kullanıldığında cilde zarar vermeden havuz sularında bakteri ve mikroorganizmaların tamamını kesin ve etkili bir şekilde okside ederek öldürür .

Merkezi havalandırma sisteminde kullanıldığında ne olur?
Buharlama sistemi ile merkezi havalandırma sistemine adapte edildiğinde, havalandırma kanalları ve filtrelerinde biriken mikroorganizmaları okside ederek öldürür, buralarda tekrar üremelerine müsade etmez. Hastane, Avm, Plaza, Sinema, Fabrika, Marketler vs gibi havalandırılan alanlardaki bütün mikroorganizmaları okside ederek, hava yolu ile yayılan salgın hastalıkların önüne geçer. Havaya vereceği aktif anyonik oksijen atomları sayesinde daha kaliteli ve bol oksijen solunumunu sağlayarak solunum kalitesini arttırır.

Lavabo, küvet, banyo mutfak vs gibi yerlerde temizlik ve hijyen için kullanılabilir mi?
Evet, buralarda üremesi ve yerleşmesi muhtemel bütün mikroorganizmaları kesin ve etkili bir şekilde öldürür. Önemli uyarı: Oksitleme potansiyeli yüksek olduğundan metal eşyalar üzerinde korozotif etki oluşturabilir.

Tarım ve bahçe sulamasında kullanılabilir mi?
Evet, bitkiye zara vermeden toprakta bulunan mineralleri oksitleyerek bitki köklerinin bu mineralleri emebilmesini kolaylaştırır.

Sebze ve meyvelerin yıkanmasında kullanılabilir mi ?
Evet, yıkama suyuna ilave edildiğinde bitki ve sebze üzerlerine yerleşmiş bütün bakteri mantar küf vs saniyeler içerisinde öldürerek hijyen sağlar. Önemli Uyarı; Oksitleme potansiyeli yüksek olduğundan, yıkanan sebze ve meyvelerin kısa sürede tüketilmesi gereklidir.

Kanalizasyon atıklarının temizlenmesin de kullanılabilir mi ?
Evet, bu alanlara ve suda yerleşmeye ve üremeye çalışan bütün mikroorganizmaları okside ederek öldürür. Çevreye pis kokuların yayılmasının önüne geçer.

Deniz ve göllerin temizliğinde kullanılabilir mi ?
Evet, doğal hayatı ve göl / deniz canlılarını tehlikeye sokan bakteri, mantar vs mikroorganizmaların üremesine engel olurken, bunlardan mütevellit oluşan kötü kokuların giderilmesini sağlar.

Hayvancılık sektöründe kullanılabilir mi ?
Evet, içme sularına katılacak uygun dozajlama sayesinde patojen kaynaklı hastalıkların önüne geçilerek, ölüm oranlarını düşürdüğü gibi daha sağlıklı ve kaliteli hayvansal ürünlerin üretilmesini sağlar.

Evcil hayvanların temizlenmesinde kullanılabilir mi ?
Evet, evcil hayvanların deri ve kürklerine yerleşen parazitleri, mantar vs bakterileri, hayvan dostlarımıza zarar vermeden temizleyerek, hem onların hemde bizlerin daha hijyenik koşullarda yaşamamıza olanak sağlar.

Çamaşırların yıkanmasında kullanılabilir mi ?
Evet, ama sadece beyaz renkli çamaşırlarda hijyen için kullanılması tavsiye edilir. Renkli çamaşırlarda yüksek oksitleme özelliğinden dolayı renklerin soluklaşmasına sebebiyet verebilir.

Kimya sektöründe kullanılabilir mi ?
Evet, oksitleme kabiliyeti çok yüksektir. Bu tür ihtiyaç olan alanlarda güvenli bir şekilde kullanılabilir.
Kullanım alanları 
Tüm üst solunum yolu hastalıklarının tedavisinde
Tüm enfeksiyon hastalıkların tedavisinde
Üreme organları enfeksiyonlarında
Boşaltım sistemi enfeksiyonlarında
Koah, zature, astım gibi solunum yolu rahatsızlıklarında
Göz, kulak, burun, boğaz rahatsızlıklarında
Ağır metal zehirlenmelerinde
Cilt hastalıklarının tedavisinde
Yara / Yanık / Kesik tedavilerinde
Hastane bakterilerinin elemine edilmesinde
Ameliyat ve hastane ekipmanlarının sterilizasyonunda
Kanser tedavilerinde
Diş eti rahatsızlıklarında
Yumuşak doku zedelenmelerinde
Havadaki ve yüzeylerdeki patojenlerin dezenfeksiyonunda
Sudaki mikroorganizmaların temizlenmesinde
Antiseptik gerektiren uygulamalarda, ameliyatlarda
Kozmetik uygulamalarda
Veterinerlik uygulamalarında
Evcil hayvanların sterilizasyonunda
Tarım ve hayvancılıkta
Topraktaki zararlı mikroorganizmaların elemine edilmesinde
Zirai sulamalarda
Kimya sektöründe
İlaç sanayinde
Dezenfektan sektörlerinde
Havalandırma sistemlerinde
Yüzme havuzlarının suyunun temizlenmesinde
Balık akvaryumlarının sterilizasyonunda
İçme sularının sterilize edilmesinde
Atık suların rehabilitasyonunda
Kimyasal atıkların rehabilitasyonunda
Gıda üretim proseslerinde
Sanayi proseslerinde
Madencilikte

www.isacoturavm.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}
  .isacoturavm.com üyesi

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

SİMYA BİYOTEK AR-GE

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor